807970
* * * Товари для технічного обслуговування автомобілів та догляду за ними. PrimaLine - інтернет магазин - м.Івано-Франківськ, МТС (099)485-37-60
Контакти
м. Івано-Франківськ
тел. (099)4853760
тел. СТО (050)0252537
e-mail: primalineoffice@gmail.com
 
Інформація

Маємо склад з фільтрами

ХАДО 1 Stage Maximum 225мл

ХАДО 1 Stage Maximum 225мл
Виробник Хадо
Модель: ревіталізант
Бонусні бали: 0
Наявність: Очікувати 2-3 дні
Ціна 1,500.00грн.
Кількість:  Купити
   - АБО -   

XADO 1 Stage Maximum - Призначений для відновного ремонту двигуна і його активного захисту безпосередньо під час експлуатації автомобіля. Інноваційний 3-компонентний * продукт нового покоління, що поєднує в собі переваги двофазного комплексного кондиціонера металу і ревитализанта 3-го покоління.

Відновлює поверхні деталей і компенсує поточний знос. Вирівнює і збільшує компресію в циліндрах. Підвищує тиск в маслосистемі до номінального. Створює активну систему захисту деталей від навантажень і перегріву. Покращує змащувальні властивості масла і трибологические характеристики вузлів двигуна. Знижує витрату палива. Підвищує потужність і прийомистість двигуна.
Знижує рівень шумів і вібрації. Збільшує ресурс двигуна. Гарантує безизносності захист двигуна на 100 000 км пробігу.

Застосування - Температура складу перед застосуванням повинна бути не нижче +25 ° С. Флакон струсити. Внести його вміст в маслозаливної отвір двигуна, прогрітого до рабочейтемператури. Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин.

Примітки - Кондиціонер металу з ревитализанта ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.
Сумісний з усіма типами моторних масел. Ревіталізація відбувається протягом 1-1,5 тис. км пробігу; в цей період проводити заміну масла не рекомендується. Повторне застосування XADO Maximum 1 Stage рекомендується через 100 тис. км пробігу. Для забезпечення вищого рівня захисту двигуна від зносу рекомендується в подальшому використовувати моторні масла XADO Atomic Oil або кондиціонер металу XADO.

* Продукт містить ревитализант в гранулах, який повністю розчиняється в маслі при робочій температурі.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги revitalizant, hado,
© PrimaLine 2012