807970
* * * Товари для технічного обслуговування автомобілів та догляду за ними. PrimaLine - інтернет магазин - м.Івано-Франківськ, МТС (099)485-37-60
Контакти
м. Івано-Франківськ
тел. (099)4853760
тел. СТО (050)0252537
e-mail: primalineoffice@gmail.com
 
Інформація

Маємо склад з фільтрами

ХАДО 1 Stage для двигунів 27 мл

ХАДО 1 Stage для двигунів 27 мл
Виробник Хадо
Модель: ревіталізант
Бонусні бали: 0
Наявність: На складі
Ціна 800.00грн.
Кількість:  Купити
   - АБО -   

XADO 1 Stage ревитализант для двигуна інноваційний продукт третього покоління ревитализанта XADO, що відкриває нові можливості захисту і відновлення вузлів двигуна. Багаторічні дослідження в галузі трибології і застосування ревитализанта XADO дозволили створити новий продукт з оптимальною розмірністю і концентрацією активованих наночастинок ревитализанта.

Завдяки новій технології активації наночастинок ревитализанта 1 Stage, є каталізатором високошвидкісний модифікації і саморегульованої зростання зношеної поверхні. XADO 1 Stage ревитализанта для двигуна дозволяє робити обробку двигуна в один етап; універсальний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів. Володіє пролонгованими захисними властивостями та здатністю до саморегенерації тривалий період.

Переваги - Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює деталі двигуна; Збільшує і вирівнює компресію в циліндрах; Підвищує потужність і прийомистість двигуна;
Знижує витрату палива; Підвищує тиск в маслосистемі двигуна до номінального; Збільшує термін служби вузлів в 2-3 рази; Захищає від негативних наслідків холодного пуску; Знижує рівень шумів і вібрації

Застосування - Внести склад у маслозаливної отвір двигуна прогрітого до робочої температури. Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин.

Примітки - XADO 1 Stage ревитализанта для двигуна ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів. легкових і малих вантажних автомобілів з об'ємом маслосистеми до 10 л.
Обробка вважається закінченою не менш ніж через 1000 км пробігу. Масло до закінчення обробки не змінювати. Склад сумісний з усіма типами моторних масел, не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей. Для сильно зношених двигунів може знадобитися повторне застосування.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги revitalizant, hado,
© PrimaLine 2012