807970
* * * Товари для технічного обслуговування автомобілів та догляду за ними. PrimaLine - інтернет магазин - м.Івано-Франківськ, МТС (099)485-37-60

Умови повернення

Будь-яке повернення товарів підлягає попередньому погодженню. Погодження проводиться з менеджером клієнта. Питання повернення може спочатку обговорюватися по телефону, але обов'язково повинно бути продубльовано електронною поштою - будь-які телефонні переговори та їх результати не є легітимними, якщо вони не дубльовані по електронній пошті.

При прийнятті рішення менеджер керується вимогами Положення про гарантії та повернення товарів, поставлених «PrimaLine», яке є невід'ємною частиною Договору купівлі-продажу.
При позитивному рішенні про прийом до розгляду повернення менеджер інформує клієнта, яким перевізником і за чий рахунок повинно бути відправлене повернення:
- Повернення, що проводиться з вини «PrimaLine» внаслідок некоректного підбору, пересортиці, браку (дефекту) і т.п., оплачується «PrimaLine»;

- Витрати на повернення з ініціативи клієнта, якщо він не пов'язаний з помилкою «PrimaLine», підлягає оплаті клієнтом в повному обсязі.

Товар, що повертається клієнтом, повинен відповідати вимогам Положення про гарантії та повернення товарів, поставлених «PrimaLine».
Недотримання вимог до повернення деталей тягне за собою відмову в поверненні.

Увага! У разі відправки клієнтом повернення без узгодження з персональним менеджером, товар отримання у перевізника не підлягає і після закінчення певного терміну може бути ним утилізовано. При цьому гроші клієнту не повертаються.

© PrimaLine 2012