807970
* * * Товари для технічного обслуговування автомобілів та догляду за ними. PrimaLine - інтернет магазин - м.Івано-Франківськ, МТС (099)485-37-60
Контакти
м. Івано-Франківськ
тел. (099)4853760
тел. СТО (050)0252537
e-mail: primalineoffice@gmail.com
 
Інформація

Маємо склад з фільтрами

Кондиціонер металу TURBO 125мл

Кондиціонер металу TURBO 125мл
Виробник VeryLube
Модель: присадка
Бонусні бали: 0
Наявність: На складі
Ціна 190.00грн.
Кількість:  Купити
   - АБО -   

Кондиціонер металу TURBO являє собою продукт сучасних нанотехнологій і призначений для комплексного захисту і відновлення вузлів тертя звичайних двигунів і двигунів з турбонаддувом (тому продукт отримав приставку "ТУРБО").
В кожній краплі кондиціонера металу TURBO містяться мільярди підшипників, утворених з молекул вуглецю С60 і молекул аліфатичних вуглеводнів, армованих галогенами.

Регулярне використання кондиціонера металу TURBO забезпечує:
збільшення потужності двигуна; підвищення компресії; зниження шумів і вібрацій, зменшення витрати масла; поліпшення динамічних характеристик автомобіля;
зниження витрати палива; захист від зношування двигуна; полегшення "холодного пуску", зменшення шкідливих вихлопів; підтримує роботу двигуна навіть при повному витоку масла.

Кругла багатоатомна молекула С60 отримала назву Фуллер (на честь відомого американського архітектора Б. Фуллера, що запропонував будувати ажурні куполоподібні конструкції з п'яти-і шестикутників). Існування таких молекул було передбачене ще в 1970-х рр.., Однак виявлені вони були тільки в 1985 р., а вже в 1996 р. Відкриття фулеренів було удостоєно Нобелівської премії в області хімії.
З тих пір ці диво-молекули знайшли застосування в багатьох галузях науки і техніки. Осторонь не залишилися і трибології (трибология - наука про терті): ця красива і унікальна молекула виявилася ідеальним кулькою! Наявність в мастилі таких кульок повністю виключає тертя ковзання. Тертя ковзання буде завжди переходити в тертя кочення, а це означає, що коефіцієнт тертя зменшується в 1000 разів!). А раз зменшується паразитне тертя - зменшується знос, вдається зупинити старіння механізму! За щільністю і за твердістю фулерени перевершують алмаз, тобто молекула С60 може витримати величезні навантаження. Масляна плівка, в якій присутній кондиціонер металу TURBO, стає набагато міцніше і тепер навіть при сверхнагрузка виключається контакт тертьових деталей.

Крім цього, кондиціонер металу TURBO містить ретельно продуманий пакет хімічних сполук, що дозволяє в максимальному ступені реалізувати принцип безизносності тертя і безрозбірного ремонту вузлів і механізмів за рахунок компенсації зносу. Так, спеціально внесені в формулу TURBO поверхнево-і хімічно активних речовин (ПАР і Хав) дозволяють утримувати фулерени на поверхнях тертя в самих навантажених зонах.
Тим самим вдається згладити шорсткості і поліпшити трибологические властивості вузлів тертя, усунути вібрацію і шуми. І, нарешті, кондиціонер металу TURBO поліпшує властивості самого моторного масла за рахунок наявності збалансованого комплексу антиокислювальних, антикорозійних, протизадирні і протизносних присадок. Продовжує термін служби масла, попереджає передчасне старіння.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги prisadka, verylube,
© PrimaLine 2012